Tele5 p1 Topshop Water Planet media 5 special event Internet Media  
Media5
ENGLISH VERSION

Water Planet

Stacja Water Planet zaczęła emisję sygnału telewizyjnego 14 maja 2012 r.

Ramówka Water Planet opiera się na czterech filarach programowych: „Wodne środowisko” (ekologia,kataklizmy, geologia, przyroda), „Morskie historie” (odkrycia, bitwy), „Mokra robota” (technologia, przemysł,bezpieczeństwo) oraz „Głębia życia” (sport, turystyka, kuchnia). Pozycje programowe przeznaczone są głównie dla widzów zainteresowanych aktywnym trybem życia, poszukujących wiedzy o otaczającym ich środowisku, podróżników, zainteresowanych kulturą i historią, która tworzyła się na granicy lądów i oceanów.

Dzięki pozycjom programowym Water Planet widzowie mogą uzyskać praktyczne informacje z zakresu turystyki, odpowiedzialności za środowisko i zachowania w sytuacjach zagrożenia. Dowiedzą się także jaką rolę spełnia woda w kształtowaniu zdrowego trybu życia oraz jak troszczyć się o jakość środowiska. Odkryją także najpiękniejsze plaże, najciekawsze miasta, najpiękniejsze zabytki wybrzeży, najlepsze jedzenie - od Cancun, poprzez Barcelonę, aż do Gdańska.

Telewizja Water Planet dostępna jest zarówno drogą cyfrową, jaki i satelitarną (Hot Bird 13°E). Kanał dostępny będzie również w wersji HD.

Od 14 maja 2012 stacja w pełnym zakresie jest mierzalna poprzez panel telemetryczny firmy AGB Nielsen.

Pobierz cennik